Dojazd, doradztwo, wycena
tel.kom. : 606 13 47 58
tel.: 22 772 52 38
e-mail: averti@averti.pl

Żaluzje

Żaluzje poziome to obecnie jedna z najpopularniejszych form zasłaniania okien. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim dtrwałości i funkcjonalności użytkowania, a także walorom estetycznym. Dzięki odpowiednio dobranym żaluzjom, zarówno poziomym, jak i pionowym, Nasi Klienci mogą się cieszyć elegancką i niepowtarzalną aranżacją wnętrza. Skuteczna ochrona przed promieniowaniem słonecznym oraz zapewnienie dyskrecji sprawia, że polecany asortyment spotkać można w wielu domach Warszawy i okolicznych miast. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • poziome żaluzje aluminiowe – dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych, zapewniają nie tylko dyskrecję, ale również skuteczną ochronę przed słońcem;
  • poziome żaluzje drewniane – drewno stanowi doskonały element dekoracyjny każdego okna. Zastosowanie tego surowca w drewnianych żaluzjach poziomych jest gwarantem wyjątkowego i naturalnego piękna pomieszczeń.
  • poziome żaluzje bambusowe

Wykorzystanie aluminiowych, bambusowych lub drewnianych żaluzji poziomych w swoich mieszkaniach to jedna z pierwszych możliwości, jaka przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o ochronie pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Prezentujemy asortyment, wykonany z wysokiej klasy listewek, których położenie można zmieniać zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Możliwość sterowania poziomymi żaluzjami drewnianymi oraz dostosowanie ich ułożenia do odpowiadającego nam poziomu przepuszczalności światła jest gwarantem praktycznego i stosunkowo taniego rozwiązania.

Oferowane przez nas szerokości listków żaluzji to: 25mm oraz 50mm.

Dodatkowym atutem polecanych artykułów jest możliwość montażu na każdym typie okien. Gwarantujemy, że proponowane przez nas żaluzje poziome to produkty trwałe i funkcjonalne, które będą zapewniać Państwu komfort i trwałość użytkowania. Warszawa, ze względu na bliskość naszej siedziby, jest miastem, w którym mieszka najwięcej współpracujących z nami, usatysfakcjonowanych Klientów.

Zapraszamy do współpracy! Bez nazwy-2                       Bez nazwfy-1

Tylko najlepsze żaluzje! Działamy na terenie miasta Warszawa i okolic (Legionowo, Marki, Radzymin, Wołomin, Nieporęt, Wieliszew, Jabłonna, Ząbki, Słupno, Białobrzegi).