Dojazd, doradztwo, wycena
tel.kom. : 606 13 47 58
tel.: 22 772 52 38
e-mail: averti@averti.pl

Kontakt

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa oczekiwania, dotyczące komfortowego i funkcjonalnego używania rolet okiennych, a także drewnianych i aluminiowych żaluzji pionowych. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Naszym Klientom dogodne warunki współpracy, dlatego udostępniany asortyment jest przykładem połączenia najwyższej jakości z konkurencyjnymi cenami.

Bazowanie na najnowocześniejszym wzornictwie oraz sprawdzonych technologiach produkcyjnych sprawia, że wszystkie polecane rolety okienne, żaluzje pionowe oraz żaluzje drewniane, są gwarantem stylowego i jedynego w swoim rodzaju wystroju wnętrz. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom tych osób, dla których szczególnie istotny jest gustowny i elegancki wystrój pomieszczeń – zarówno mieszkalnych, jak i biurowych.

Dzięki zastosowaniu w roletach okiennych oraz drewnianych żaluzjach, zarówno pionowych, jak i poziomych, nowatorskich i łatwych w obsłudze mechanizmów, Nasi Klienci mogą cieszyć się wygodnym i odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom użytBez nazwy-1kowania.

AVERTI

Wólka Radzymińska k. Warszawy
ul. Szkolna 41
05-126 poczta Nieporęt

tel. kom.: 0-606 13 47 58
tel./fax: 022 772 52 38

e-mail: averti@averti.pl
www.averti.pl